Hakkında

MESE İletişim Danışmanlığı, 1991 yılında Merih Güngör ve Serhan Ergezer tarafından kuruldu. Şirket, kuruluşundan bu yana 100’den fazla önemli firma ve marka için iletişim stratejileri geliştirdi, uyguladı.

28 yılı aşan geçmişiyle, sektörün en deneyimli şirketleri arasında yer alan MESE, müşterilerine itibar yönetimi çatısı altında; stratejik medya ilişkileri yönetimi, etkinlik yönetimi, proje geliştirme, proje uygulama, raporlama, kurumsal kimlik oluşturma ve marka yönetimi hizmetleri veriyor.

MESE rekabet avantajını; uzun vadeli müşteri ilişkileri yönetimi, müşteriye göre organize olabilme esnekliği, hızlı ve zamanında hareket edebiliyor olması, Türkiye’deki en güçlü medya ilişkileri yönetimi ile yazılı metin üretmede stratejik düşünebilen, Türkçe’ye hakim bir ekibe sahip olmasına, samimiyet ve şeffaflık özelliklerini de ekleyerek sağlıyor.

MESE’nin tüm bu avantajları, 20’yi aşkın çalışanı ile olan uzun süreli beraberliği, müşterilerin tanıdıkları ve güvendikleri bir ekiple sürekli çalışma huzurunu yaşaması ve çalışanların yine büyük kısmının önemli yayın organlarında uzun yıllar çalışmış, yöneticilik yapmış basın kökenli kişilerden oluşmasıyla, arka plân hazırlığına güç katmasından kaynaklanıyor.