• sl02

‘En yakın çözüm ortağı’

Sektörünün en köklü şirketlerinden biri olan MESE İletişim 1991’den bu yana müşterilerinin ‘en yakın çözüm ortağı’ olduğunun bilinciyle, uzman, tecrübeli ekibi ile iletişim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. MESE İletişim sağlık ve teknolojiden finans ve otomotive kadar uzanan bir yelpazede, geniş kapsamlı bir iletişim danışmanlığı deneyimine sahiptir.

Hizmetlerimiz

MESE İletişim, müşterilerine kurumsal, marka ve proje bazında iletişim stratejileri oluşturma, planlama, uygulama ve değerlendirme, organizasyon, basın ilişkileri, sponsorluk uygulamaları ve pazarlama destekleyici programlar yaratma, konu ve sorun yönetimi, stratejik planlama ve uygulama, kriz yönetimi hizmetleri verir.

Dijital Dönüşüm

İletişim dünyası büyük bir hızla değişiyor, dijital teknolojiler iletişimin doğasını da dönüştürüyor. MESE İletişim, yaşadığımız bu dijital büyük dönüşümün avantajlarını müşterilerine en iyi ve doğru şekilde yansıtmak için kendisini sürekli olarak yenilemekte, iletişim danışmanlığı alanındaki birikimini yeni mecraların dinamizmi ile birleştirmektedir.

Ekibimiz

Mese İletişim, gücünü medya ve iletişim dünyasının çeşitli kademelerinde seçkin görevler üstlenmiş ekibinden alır. Ekibimiz geleneksel iletişim süreçlerini çok iyi bilmenin yanında, iletişim alanındaki yeni mecra ve enstrümanları tanıyan ve kullanan, en doğru çözümleri eksiksiz şekilde ve dakik bir zamanlamayla sunmanın önemini bilen uzmanlardan oluşur.