“Sana ait olanı bu kadar önemli yapan, onun için harcadığın zamandır.”

Küçük Prens – Antoine de Saint-Exupéry

BİZ

MESE Halkla İlişkiler ve İletişim Danışmanlığı, 1991 yılında Serhan Düzel ve Merih Güngör tarafından kuruldu. Bu süre boyunca iletişim sektöründeki bütün dönüşümlere uyum sağladı. Sektörün lider firmaları arasındaki yerini sürekli geliştirerek yoluna devam etti.

Tecrübeden gelen birikimi, gelecek vizyonuyla birleştirdi. Müşterilerine katma değerli hizmet üretti; uzun vadeli yol arkadaşlıkları kurdu.

Çok sayıda müşteriye standart hizmet üretme vizyonuyla hareket etmedi. Kendi iş alanının lideri olanlarla ya da bu vizyonla hareket edenlerle iş ortaklığı kurmayı misyon edindi.

MESE’nin bugüne gelmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, 32 yıl boyunca olağanüstü emek vererek sayısız başarılara imza atan kurucuları 2023 yılı başından itibaren farklı konumda katkılarını sürdürmeyi tercih ettiler.

MESE’nin yönetimini 12 yıldır genel müdürlük görevini sürdüren Barış Karcıoğlu devraldı. Aynı değerlere bağlılık ve sürekli gelişime olan inançla…
 

Ne Yapıyoruz?

30 yılı aşkın bir süredir neredeyse hemen her sektörden çok sayıda markaya ilişki yönetimi ve iç görülerle büyüyen iletişim desteği sağlıyoruz.

Hizmet alanlarımızın tamamında mevcut ekibimiz ve ortaklıklarımızla yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretiyor, kreatif proje ve etkinlikler gerçekleştiriyoruz.

Yılların deneyiminin getirdiği güçlü ilişkiler ve farklı yeteneklere sahip uzmanlarımız ile zorlukları hızlı bir şekilde anlıyor ve onları iletişim fırsatına dönüştürme yeteneğimizi hayata geçiriyoruz. Tecrübelerimizi bugünün dinamikleri ve ihtiyaçlarıyla buluşturuyor, deneyimlerimizden gelen sezgilerimizi sonuçları ölçülebilir iyi iletişim aksiyonlarımızla birleştiriyoruz.

Her çözüm önerimizde fikir, her fikrin uygulanmasında çok sesli bir planlama bulunuyor. Sürdürülebilir bir etki zinciri yaratmak için faydalanabileceğimiz tüm iletişim fırsatlarını değerlendiriyoruz.

Kendi performansımızı sürekli ölçüyor, samimiyetimizden ve değerlerimizden ödün vermeden hızlı değişime ayak uyduruyoruz.

Keşfediyoruz.

Dönüşüyoruz ve mutlaka fark yaratıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Bir departmanınız gibi konumlanarak iletişiminizin düzenli ve sürekli olmasını sağlıyor, ihtiyaç ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

İtibarınıza katkı sağlayacak stratejik iletişim planlarınızı hazırlıyor ve uyguluyoruz.

Basında çeşitliliği önemsiyoruz; ulusal, bölgesel ve yerel basın başta olmak üzere iletişimde yaygın bir model benimseyerek sizler için uzun vadeli ve kalıcı medya ilişkileri geliştiriyoruz.

Mesajlarınızın ve projelerinizin doğru konumlandırılması ve iletişimiyle yaratıcı yeni fikirlerin geliştirilmesine ve uygulanmasına öncülük ediyoruz.

Mevcut faaliyetlerinize haber değeri katıyor ya da haber değeri taşıyan yeni faaliyetlerin üretimi için gereken çabayı gösteriyoruz. Böylelikle beraber belirlediğimiz hedef mecralarınızda daha fazla görünür olmanızı sağlıyoruz.

Medya dünyasındaki süreçler, sektörünüzle ilgili gelişmeler, önemli araştırma ve haberlerden sizi eş zamanlı bilgilendiriyoruz. Ekonomi ve siyasetin önemli gündem maddelerine yönelik analiz raporları hazırlıyor ve böylece en büyük önceliği stratejik iletişime veriyoruz.

Değerler işe yarar… Değerler işletmeleri ve markaları şekillendirir. Değerler farklılık yaratır ve güven uyandırır. Değerler ikna edici olabilir ve sadakate ilham verebilir. Mese olarak değerleri güçlü kılıyor, iyi iletişimin dönüştürücü gücüne inanıyoruz.

Kısaca, aklımızı, samimiyetimizi, tecrübelerimizi, sezgilerimizi ve yeteneklerimizi günün ihtiyaçlarıyla buluşturuyor; ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyoruz.